Çiftlik Bank ile Neler Yapabilir ve Nasıl Kazanabilirim?

Çiftlik Bank oyununda kısa sürede yüksek gelir elde etmeniz mümkündür ancak bunun için bilgisayar başında geçireceğiniz zaman dilimini de biraz arttırmanız gerekiyor ve daha da önemlisi yapacağınız yatırımları şekillendirmeniz şarttır. Çiftlik Bank ile kazanmak istiyorsanız eğer dikkat etmeniz gereken bazı detaylar da karşınıza çıkıyor ve dilerseniz bu detayları maddeler halinde sizinle paylaşalım ve bilgi sahibi olmanıza da yardımcı olalım…

  • Oyun içerisinde yer alan hayvan pazarı butonuna tıkladığınız anda karşınıza satın alabileceğiniz çok sayıda hayvan çıkıyor. Her birinin fiyatı elbette farklı ve ne kadar getiri elde edebileceğiniz ya da üretim ile birlikte sizlere sunacağı rakamlar da bilgiler bölümünde yerini alıyor. Hayvanın üzerine tıkladığınızda 1 yıl gibi bir sürede ne kadar kazanç elde edeceğiniz de ortalama olarak belirtiliyor. Yüksek gelir elde edebileceğiniz hayvanları satın almanız ve üretimini yapmanız da sizlere daha fazla kazandıracaktır…
  • Yem depolarınızı büyütmeniz, sizlere hem zaman hem de daha fazla kazanç sağlayacaktır. Depoların büyütülmesi ile birlikte hayvanları besleme süreniz azalacak ve yetiştirme süresi de aynı oranda kısalacaktır. Bu da daha fazla gelir anlamına geliyor.
  • Referans yöntemi ile de oyundan daha fazla kazanç elde edebilirsiniz ve süreyi kısaltmanız da mümkündür. Size verilen referans numarasını, bu referans ile üye olacak arkadaşınıza iletmeniz ve üyeliğini tamamlaması yeterlidir. %5 gibi bir kar ortaklığı karşınıza çıkıyor ancak bir şart var! Oyuna dahil olan kişinin yani arkadaşınızın en az ikinci hayvanını satın almış olması gerekmektedir.
  • Ürün satışı, oyun içerisinde yapmanız gereken şeylerden bir tanesidir ve asıl temel kazanç çalışması da bu şekilde gerçekleşiyor. Sahip olduğunuz ürünlerin üzerine tıkladığınızda ne kadar getiriye sahip olduklarını da görebiliyor ve elden çıkardığınızda rakamlar da hesaplarınıza yansıyor.

Altın Üyelik ve Altın Tavuk ile Daha Fazla Kazanın!

Her oyunda olduğu gibi Çiftlik Bank oyununda da yatırımlarınız ne kadar büyük olursa geliriniz de o kadar çok olacaktır. Altın üye olarak altın tavuklarınızı alabilir ve günlük kazancınızı da arttırabilirsiniz. Bu tür özel tavukların yaşam süresi 30 gün ve sundukları gelir oranı da daha fazla olduğu için yapacağınız yatırımların karşılığını daha hızlı ve daha yüksek şekilde alabilmeniz de mümkündür.

Çiftlik Bank’a üye olmak ve kazanmaya şimdi başkamak için tıklayın.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir