Çiftlik Bank Nedir, Sistem Nasıl İşliyor?

E-oyun dünyasının en popüler oyunlarından bir tanesi olan Çiftlik Bank, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ülkeleri ve Yavru Vatan Kıbrıs’ta da aktif bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Oyun oynayarak kazanabileceğiniz bir sistem şeklinde tanım yapmak yanlış olmayacaktır. Yetiştireceğiniz tavuklar gerçek hayatta karşınıza para olarak çıkıyor ve yatırımlarınızın karşılığını reel dünyaya oranla daha hızlı bir şekilde alabiliyorsunuz. Sizden aldıklarımızı sizlere veriyor ve çok daha fazlasını yine sizinle buluşturuyoruz diyen Mehmet Aydın, kazanılan güveni boşa harcamamak adına çalışmalarına daha hılı ve daha güçlü bir şekilde devam ettiklerini de belirtiyor.

Nasıl Oynanıyor?

Web tabanlı online oyun olarak karşımıza çıkan Çiftlik Bank, basit bir işleyişe sahip ve bu işleyiş de aşağıdaki gibidir…

  • Ücretsiz üyelik butonunu kullanarak sizlerden istenilen bilgileri girmeniz ve onay vermeniz yeterli olacaktır.
  • Akabinde cep telefonlarınıza gelen onay kodu ile birlikte üyeliklerinizi aktifleştiriyor ve artık Çiftlik Bank ailesinin bir üyesi haline geliyorsunuz.
  • Hesap bilgilerinizin doğru olmasına dikkat edin ve güncel tutmaya da özen gösterin.
  • Her 24.000 ürün satışında sizlere 1 altın veriliyor ve oyuna bir an önce başlayabilmeniz için de 1 adet Manisa tavuğu sizlere hediye ediliyor. İlk ücretsiz hediye tavuğunuz ile oyuna adım atabiliyorsunuz. Üretim için ilk etapta yapmanız gereken şey de yem satın almak olacaktır.
  • Referans linkini kullanmanızı tavsiye ediyoruz çünkü sizin referansınız ile üye olan kullanıcılar aynı zamanda sizlere de kazandırmaya devam ediyor.
  • Satın aldığınız ürünlerin fiyatlarına bağlı olarak altınlarınız da hesaplarınıza eklenecektir.
  • 24.000 ürün satışı yapmak için düzenli olarak hayvanlarınızı beslemek ve onları geliştirmeniz gerekiyor. Bu satış tamamlandıktan sonra 1 altınınız da hesaplarınıza ekleniyor ve bu şekilde çiftliğinizi de büyütebiliyorsunuz.

Güvenilir Platform

Çiftlik Bank, bu sektörün öncülerinden bir tanesidir ve güven sorunu yaşamayacağınız ender markalardan bir tanesi haline gelmiştir. Marka diyoruz çünkü sektörde önemli bir yer edinmiş ve bu işi yapacak olan diğer firmalara da örnek teşkil etmeye devam etmektedir. Güvenebileceğiniz ve hesaplarınızı koruma altında tutabileceğiniz yegane oyundur.

Çiftlik Bank’a üye olmak ve kazanmaya şimdi başkamak için tıklayın.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir