Çiftlik Bank’ın Ülke Ekonomisine Katkısı

Çiftlik Bank’ın Ülke Ekonomisine Katkısı

Online olarak oynanan web tabanlı bir oyunun reel dünyaya ve hatta ülke ekonomisine ne gibi bir katkısı olur diye düşünüyorsanız, bu katkıyı dilerseniz düzenlenen turlar ile birlikte Bursa’nın 3 büyük ilçesinde ve samsun ile Ordu illerimizde kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. sanal dünyada yaptığınız yatırımlar gerçek dünyada vücut buluyor ve Çiftlik Bank tesisleri her geçen gün biraz daha büyüyor. Bu tesislerin ziyaret edilebilmesi mümkün ev zaten Çiftlik Bank ailesi de bunu daha kolay hale getirmek adına turlar düzenlemeye devam ediyor. Satın aldığınız, üretimini yaptığınız ve bununla birlikte satışını yaptığınız hayvanlar ile birlikte tesisler biraz daha büyüyor ve reel dünyadaki gelişim de hızlı bir şekilde devam ediyor.

Ülke ekonomisine tarım bazında büyük ölçüde katkı yapan bu oyun, aslında dünya üzerinde de pek çok ilgi gerçekleştirmeyi başarıyor. Şu an için inanılmaz bir üretim kapasitesi mevcut ve bu kapasitenin her geçen gün biraz daha arttığını belirtmek gerekiyor. Oyuna erişim farklı araç ve platformlar üzerinden de mümkün hale getirilmiş durumda ve bu da daha fazla insanın üretim yaparak ekonomiye katkı yapmasını kolay hale getiriyor. Oyunda attığınız her adım aslında reel dünyada vücut buluyor ve somut olarak güçlü bir gelir olarak da ülke ekonomisine yansıyor. Şu an için Bursa’da 3 farklı ilçede tesisler bulunuyor ve sizlerin üretimleri ile birlikte bu tesisler de yatırıma dahil oluyor.

Ülkemizin en önemli geçim kaynaklarından bir tanesi sizler de tahmin edersiniz ki tarım ve Çiftlik Bank, online üretim ile reel üretimi bir araya getirerek bu anlamda da ekonomiye katkıda bulunmaya devam ediyor. Yalnızca ülke içerisinde değil, ihracat konusunda da güçlü bir konuma sahip olan Çiftlik Bank, yakın zamanda Türkiye’nin dışına çıkarak farklı ülkelerde de aktif olarak hizmet vermeye başlayacaktır. Hali hazırda Yavru Vatan Kıbrıs’ta da yerini almış olan ve günden güne daha da büyüyen bu ailenin sanal bir çalışma yapmadığını ve yatırımları gerçeğe döktüğünü de net bir şekilde görebiliyoruz.

Çiftlik Bank’a üye olmak ve kazanmaya şimdi başkamak için tıklayın.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir