Çiftlik Bank’ın Vizyonu ve Misyonu

Çiftlik Bank’ın Vizyonu ve Misyonu

Türkiye’de bir ilki başarıp sanal dünyayı reel dünyaya entegre eden Çiftlik Bank, daha geniş çapta kitlelere ulaşmak ve güven duygusunu daha güçlü hale getirmek adına çalışmalarına devam eden bir oyun platformudur. Web tabanlı online oyun ile birlikte yatırım yaparak kısa ve uzun vadede gelir elde etmeniz amaçlanmış ve bu amaca 50.000 aktif üye ile birlikte kısa sürede ulaşılmıştır. Verilen bayiliklerin sayısının artması ve her geçen gün platformun büyümesi ile birlikte taklitlerin sayısı da artmış, Çiftlik Bank önemli bir tol model olmayı da başarmıştır. Dinamik ve daha da önemlisi sistematik bir çalışma ile geniş kitlelere ulaşmak ve online üretimi reel dünyaya da taşımak adına gerekli olan tüm detaylar gözler önüne serilmiştir.

Arıcılıktan Çiftliğe Uzanan Serüven…

Aslolan mesleği arıcılık olan ekip, online dünyayı da harekete geçirmek ve daha fazla yatırımcı ile daha fazla kar elde edip bu karı da yatırımcılar ile paylaşmak adına bu platformu yani bu oyunu aktif hale getirmiştir. Sistem an itibarıyla kusursuz bir şekilde işliyor ve sistem ile ilgili tek bir şikayetin bile olmadığını da belirtmek gerekiyor. Bu sistemin amacı daha fazla güven kazanarak geniş kitlelere ulaşmak ve daha fazla insana kazanç sağlamaktır. Güven duygusunu güçlü hale getirmek adına reel olarak faaliyet gösteren çiftliklere yani sizlerin yatırım yaptığı ve üretimini üstlendiği çiftliklere turlar düzenleniyor ve aslında insanlar oynadıkları oyunun gerçek hayata nasıl yansıdığını da kendi gözleri ile görebiliyor.

Taklitlerinin Sayısı Artıyor!

Taklitlerinin sayısı her geçen gün artan Çiftlik Bank, 50.000 aktif üyenin üzerine çıkarak daha geniş kitlelere hitap etmeyi hedefliyor. Bunun yanı sıra e-oyun dünyasını farklı platform ve çalışmalar ile geliştirmek ve genişletmek adına da ekstra gayret gösterdiğini belirtmekte fayda var… Yapılan yatırımların karşılığının kısa ve uzun vadede en iyi şekilde alındığı bu oyun ile birlikte çok sayıda vatandaşımız da ek gelir fırsatı elde ediyor ve hali hazırda bu oyunu düzenli gelir kaynağı olarak gören insanların sayısı da çok fazla ve bu sayının artacağını da çok iyi biliyorlar.

Çiftlik Bank’a üye olmak ve kazanmaya şimdi başkamak için tıklayın.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir