Hakkımızda

Biz Kimiz?

‘’Oynayarak kazan’’ mottosu ile kısa bir süre önce yola çıkan ve sektörde attığı güçlü adımlar ile adından söz ettirmeyi başaran Çiftlik Bank platformu, hem oynayarak hem de yatırım yaparak kazanabileceğiniz etkileyici platformlardan bir tanesidir. Yeni nesil yatırım ve para kazanma aracı olarak da tanımını yapabileceğimiz bu özel sistem sayesinde sizler de eğlenceli bir şekilde kazanacaksınız… Online oyun dünyasını reel dünya ile birleştiren ve gerçeği ayaklarınıza kadar getiren sistemin işleyişi de muazzam ve daha da önemlisi etkileyici bir alt yapı söz konusu!

Sanal Ortamda Kazandıklarınız Gerçeğe Dönüşüyor…

Bu ne kadar mümkün diye merak ediyor olabilirsiniz ancak Çiftik Bank ailesinin aslolan amacı budur ve kısa sürede amacına ulaştığını da belirtmek gerekiyor. Karacabey, Osmangazi ve İnegöl ile birlikte Bursa’da an itibarıyla gerçek yetiştiricilik devam ediyor ve bu ilçelerimize Samsun ile Ordu illerimiz de dahil olmuş durumda… Sanal yatırımların gerçekliğe aktarılması ve bu yatırımların oyunu oynayan kullanıcılar ile paylaşılması da büyük bir kazanç zincirini ortaya çıkartıyor. Günde kısa bir süre ayırıp oyunu oynayarak sizler de hatrı sayılır rakamlar elde edebiliyorsunuz.

Her Geçen Gün Büyüyoruz

Çiftlik Bank ailesi, yaptığı doğru yatırımlar ile birlikte büyümeye ve daha fazla oyuncuya hitap etmeye devam ediyor. Sanal ortamda yetiştirdiğiniz tavuklarınız, gerçek hayatta sizlere para kazandırıyor ve dilerseniz gerçek çiftliklerimizi görmek adına da harekete geçebilirsiniz. Mehmet Aydın önderliğinde hayata geçirilen proje, kısa sürede 50.000 üyeye ulaşmış durumda ve hali hazırda tüm üyelerin aktif bir şekilde oyun içerisinde yer aldığını da belirtmek gerekiyor. Çiftlik bank ailesine sizler de ücretsiz olarak dahil olabilir ve yapacağınız yatırımlar ile birlikte payınızı da en kısa sürede alabilirsiniz. bu sektörün öncü adreslerinden bir tanesi olan Çiftlik Bank, kısa sürede çok sayıda taklit ile de bu işin öncüsü olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. Oyun oynayarak para kazanma ihtimalini gerçeğe dönüştüren ve reel dünyaya entegre eden bu platforma sizler de dahil olarak gerçekliğin tadını kusursuz bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Çiftlik Bank’a üye olmak ve kazanmaya şimdi başkamak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir